O firmie

Dekorowanie domu to prawdziwa przyjemność. Umiejętnie dobrane kolory i faktury różnych dodatków tworzą przytulne, piękne i klimatyczne wnętrze. Dekoracja i wybór dodatków są odzwierciedleniem naszego gustu i osobowości. 

Znak jakościNasza firma Litex jest firmą rodzinną specjalizującą się w sprzedaży hurtowej i detalicznej domowych tekstyliów. Istniejemy na rynku od 1992 roku. W naszej ofercie znajdują się wyroby tekstylne do salonu, sypialni, kuchni i łazienki. Olbrzymia różnorodność wzorów sprawia, że trafa ona w gust każdego nawet bardzo wymagającego Klienta.

Nasza firma Litex jest firmą rodzinną specjalizującą się w sprzedaży hurtowej i detalicznej domowych tekstyliów. Istniejemy na rynku od 1992 roku. W naszej ofercie znajdują się wyroby tekstylne do salonu, sypialni, kuchni i łazienki. Olbrzymia różnorodność wzorów sprawia, że trafa ona w gust każdego nawet bardzo wymagającego Klienta.

Oferowany przez nas asortyment wybieramy wyjątkowo starannie, a oferowane przez nas ceny są wynikiem naszej długoletniej współpracy z krajowymi i zagranicznymi producentami.   Nasz sklep Domowe Nastroje będzie dla Państwa inspiracją dla wielu interesujących rozwiązań. Forma dziś najczęściej powstaje nie na pokaz, lecz z potrzeby wyobraźni. Bo jest to rozszerzenie prywatnej przestrzeni o osobiste spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. Twoje mieszkanie to oaza, miejsce szczególne-bo Twoje i Twoich najbliższych.

Oferowane przez nas produkty pozwolą Państwu stworzyć klimat i ciepło które są przecież najwierniejszymi wyznacznikami pięknego mieszkania. Naszym zadaniem jest kreowanie atmosfery tego miejsca, bo to przecież w nim zapisują się wspomnienia,  otwierają się marzenia i dopiero wtedy mamy wrażenie że jesteśmy w swoim własnym miejscu na ziemi. 

Zapraszamy do jednego z naszych sklepów:

1. Hurtownia Litex
Al. Jerozolimskie 200
02-457 Warszawa tel.   

2. Atrium
ul. Krakowska 66
26-800 Białobrzegi  

3. Eurofirany
ul. Al. Niepodległości 2
05-600 Grójec